MENU

Kamień naturalny

Materiały pozwalające na realizację kreatywnych projektów

 

Stone Connection to marka należąca do portfolio firm światowej korporacji Finstone. Udział w międzynarodowej grupie daje nam dostęp do wspólnych zasobów w postaci własnych kamieniołomów oraz najlepszych selekcjonerów na świecie. Dzięki temu – oferujemy Państwu unikalny materiał najwyższej jakości.

 

Zespół profesjonalistów

Działamy na polskim rynku od 2000 roku dzięki działaniom Michała Nowaka, obecnego prezesa i jego zespołu. Jesteśmy pasjonatami kamienia naturalnego, nieustannie się rozwijamy i doskonalimy. 

 

Piękny z natury

 

Firmowe kamieniołomy znajdują się głównie w Afryce Południowej, ale również w USA, Indiach i Brazylii. Nasi selekcjonerzy wybierają najpiękniejszy materiał, który ozdabia zarówno wnętrza Państwa prywatnych rezydencji, jak i budynki użyteczności publicznej: hotele, banki, biurowce itp. Realizujemy zamówienie indywidualne i instytucjonalne.

Stone Connection
 
Stone Connection

Najważniejsze - Relacje z klientami

 

Relacje z Państwem są dla nas najważniejsze – każde zamówienie jest dla nas ważne i istotne, traktujemy je indywidualnie i staramy jak najlepiej dopasować do Państwa potrzeb. W mazowieckim salonie (Łazy k. Warszawy, gmina Piaseczno) przygotowaliśmy dla Państwa przestrzeń, gdzie w komfortowych warunkach mogą Państwo skorzystać z porad profesjonalistów i obejrzeć kamień.

Nie wiesz co wybrać? Zadzwoń, a my Ci doradzimy, lub przyjedź i zobacz.

styczeń 17, 2020

Platinum TD

styczeń 17, 2020

Elegancja antracytu

styczeń 17, 2020

Kolekcja exclusiv